התקנת וילונות

התקנת וילונות

זה בכלל לא חדש שאנו חיים בעולם ובמציאות של שפע, זאת אנו מרגישים כבר בבואנו לערוך קניות במרכולים הגדולים המפוזרים בכל פינה בעיר ומחוצה לה, הרי כולנו זוכרים את המכולת השכונתית בה היינו קונים כמעט מדי יום ככר לחם, או חצי ככר, חלב טרי, לבן או אשל, כיום מתפרסים סופרים ומרכזי קניות ענקיים כמעט בכל מקום על שטחי דונמים גדולים, שם מבחר ענק של חנויות, ושפע מוצרים והצעות.

וכל זאת קרה בשלושים שנה האחרונות. וכל זאת וההבדל בכמות המוצרים העומדים לרשותנו מעמיד אותנו לפעמים בדילמת הבחירה הטובה.

הרי לכל צד שנביט, נחפש ונסתכל, גם ברחוב, גם בערוצי התקשורת וכמובן שגם באינטרנט, שם רובינו מחפשים את כל אשר אנו רוצים לשאול, לדעת, ולרכוש. ברשת האינטרנט נמצא מגוון רב של הצעות, בארץ, בעולם, לפי מחיר, לפי שם המוצר, לפי מדינה, לפי איזור ובעצם עפ"י מה שאנו רוצים, כי הרי ההיצע גדול ורחב מאוד וכך מספר האפשרויות והמחירים. 

אז האם כך הדבר גם כאשר אנו עוסקים בוילונות ? והתשובה היא בהחלט כן ! 

אין ספור מתקיני וילונות, חנויות וילונות, תופרי וילונות מפורסמים מציעים עצמם שנותני שירותים ונגישים ברשת האינטרנטית, אמנם כשאני אומרת מספר רב של מוכרי וילונות קיים ברשת, זה נשמע שאנו עומדים לאבד את הידיים ואת הרגליים, אך כמובן שבמקרה שאנו רוצים להזמין וילון לביתנו, או למקום עבודתנו, טוב יהיה ונכון לחפש את החנות הקרובה לביתכם, או לפחות ברדיוס הקרוב לאיזור מגוריכם, מה שאומר להגביל את חיפושינו ברשת לחיפוש אזורי, או מקומי. כי הרי מרחק רב בין המתקין עצמו לביניכם עלול לייקר את עלות המוצר וזאת גם בתנאי שתמצאו את מבוקשכם וטעמכם בחנות זו.

התקנת וילונות בהרצליה

כמו שציינתי, אל לכם להרגיש כאוס ובלבול, בחיפוש ממוקד לפי איזור תוכלו למצוא גם באזורכם הקרוב את מה שחפץ ליבכם, אז בואו ננסה להצטמצם ולהתמקד במה שהכי מתאים לנו.

לדוגמא : אם אתם גרים ברעננה, חפשו "חיפוש ממוקד" – "מתקין וילונות ברעננה",

אם אתם גרים בהרצליה, חפשו – "מתקין וילונות בהרצליה", וכך הלאה..

חיפוש ממוקד לפי איזור מגורכם, ייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר לקבלת המוצר כנראה במחיר משתלם יותר.

כמו בכל דבר – ליופי יש מחיר, ולמי שבינינו שאין תקציב מרקיע שחקים להוציא על וילון לבית, יצטרך להתפשר על טיב הבד. לכן לפני שאתם בוחרים אחד, חישבו והחליטו עם עצמכם מה חשוב לכם יותר – היופי או האיכות, כי כפי שציינתי על מנת לקבל גם וגם תאלצו להכין סכום לא מבוטל, במיוחד כשמדובר בווילון גדול התפור מבד איכותי.

כמה עולה וילון?

אז מה בעצם המחיר אותו עליכם להשקיע

כמעט כמו בכל דבר, טווח המחירים של וילונות הוא נרחב ותלוי במספר גורמים.  

ישנם וילונות מוכנים אותם אתם מזמינים אם הם מתאימים לחדר – בגדלם, בצורתם, בצבעם וביופים.

וישנם וילונות אשר אתם מזמינים בתפירה אישית אשר מותאמת לצרכים שלכם.

חשוב שתדעו – כאשר אתם מזמינים וילון בתפירה מיוחדת ואישית לכם, כמובן שתשלמו יותר. גם לווילון בתפירה אישית ישנם כמה מחירים, ישנה תפירה פשוטה, וישנה תפירה יקרה יותר.

(על סוגי התפירות אכתוב ואפרט במאמר נוסף), כל עניין התפירה מחושב גם הוא לפי מטר רץ.

לאחר שבחרנו את מה שמתאים לנו ונכון לנו, אם התפשרנו או לא, זה כמובן תלוי בכיס שלנו, 

ואם לא התפשרנו ובחרנו בדיוק את מה שאנחנו רוצים, אנו נהנה ממנו להרבה שנים הבאות.

מה שנותר לנו זה הבין כיצד מתבצעת ההתקנה.

אצל רוב בעלי המקצוע בתחום אשר נותנים לכם הצעה, המחיר משוכלל ומכיל בתוכו גם את עלות ההתקנה, אך פעולה זו אינה מתייחסת להתקנת וילון חשמלי אשר לו מנגנון מורכב יותר.

פעולת ההתקנה נעשית על ידי בעל מקצוע, אם הוא מקצועי דיו היא תעשה בקלות ותמשך  זמן לא רב, במהרה תקבלו תוצאות מדהימות אשר יספקו אתכם.

מעוניינים בייעוץ בנושא התקנת וילונות? צרו קשר עימנו