וילון האפלה

וילון האפלה

עד כמה וילון האפלה מחשיך את החדר? מתי יש צורך בווילון כזה? היכן קונים וילונות האפלה איכותיים?

ברוב הבתים בישראל ישנם חדר אחד או שניים הפונים לכיוון השמש ומקבלים אל תוך החדר את אורה בצורה די ישירה. בשעות הבוקר כאשר מדובר למשל על המטבח, נעים יהיה לבשל באורה הטבעי של השמש העשוי להתקבל דווקא בברכה גדולה, אך מה קורה כאשר מדובר על הסלון בשעות אחה"צ למשל? ומה קורה כשמדובר על חדר השינה של ילדים? בדיוק לשם כך המציאו וילון האפלה המספק פתרון מושלם לכל מצב בו אנחנו מוטרדים מהאור והחום החודר לחדרינו.

מהו וילון האפלה

וילון האפלה הינו סוג של וילון היכול לתפקד בתור צלון האפלה, ולאפשר וליצור כמעט חושך מוחלט. ועל מנת ליצור זאת יש צורך שיהיו תפורים ועשויים משתי שכבות בד, שכן שכבה אחת לא תספיק ליצור האפלה זו. כאמור, אותו בד עבה ממנו עשוי וילון זה ימנע את כניסת קרני השמש לחדר. לרשותכם שלל צבעים לבחירה, הדפסים וציורים, וזאת כמובן על מנת לצורך התאמה מושלמת לכל סגנון עיצוב.

אילו סוגים של וילונות האפלה ישנם?

וילונות האפלה המוצעים ללקוחות שלנו מגיעים בכמה סוגים: ישנם וילונות בד, גלילה וסאן סטריפ. וילונות בד יהיו עשויים כאמור משני סוגים של בד. וילון סאן סטריפ הוא וילון גלילה עם מבנה של תריס שמציע את מירב השליטה על האור והפרטיות, במקום מסוים ניתן לומר שהוא מתפקד כווילון תריס. הוא מספק הצללה איכותית ומשחק עם האור והצל.

וילון גלילה או בשמו השני וילון זברה, הוא וילון העשוי משתי שכבות של בד וכשמו כן הוא – דמוי פסי הזברה. מדובר על פסים העשויים פס אחד של רשת ופס אחד אטום דבר הנותן את האפשרות הטובה והשליטה המלאה במצבי כניסת האור והחום לחדר.

איכות בלי פשרות

וילונות אשד הנה חברה המתמחה בתחום הווילונות מכל הסוגים ונותהת פתרונות הצללה טובים ומועילים לכל אחד ואחד מכם
את העסק שלנו הקמנו אי שם בשנות ה-50 ומאז למדנו, התפתחנו והתקדמנו עם התחום שהתפתח גם הוא. אנו מבינים ויודעים שצרכי הלקוח הם בראש ובראשונה, יחס אישי וייעוץ מקצועי מתוך ניסיוננו הרב יביא גם הוא אתכם לתוצאה הטובה ביותר.
אנו מספקים ונותנים שירות בכל אזור השרון והמרכז. אין עוד סיבה להמתין – להזמנת וילון האפלה המתאים בדיוק עבורך ולהנאה מירבית מהווילונות הטובים והאיכותיים ביותר בארץ – מתקשרים עכשיו ואנחנו כבר נדאג לשאר.