וילון זברה

וילון זברה

כיצד בנוי וילון זברה? האם הוא יכול לספק הצללה טובה? איפה קונים וילונות זברה?

וילון זברה נשמע לך קצת מוזר? אכן יש מוצר כזה והוא אחד המוצרים השימושיים והאיכותיים כאשר מדברים על פתרונות הצללה. וילון זה הוא למעשה וילון גלילה המספק פרטיות, הצללה והתאמה של כניסת קרני השמש לחדר.

מבנה וילון הזברה

מדובר על וילון העשוי פסים פסים, ממש כמו הזברה ולכן הוא גם נקרא כך – או בשמו השני הלועזי סאן סטריפ – גם כן על שם הפסים המוצגים בו. פס אחד של הווילון עשוי מרשת ופס שני מבד אטום, צורה זו מאפשרת לווילון להיות גמיש מאוד בהכנסת האור לחדר והמשחק עמו מאפשר שליטה מלאה על אור קרני השמש.

הווילון מתאים לכל חדר בבית, בין אם מדובר במטבח, בסלון או בחדרי השינה – ומתאים ביותר היכן שישנה שמש חודרת ויש צורך בשעות של האפלה ביום. כולם מכירים את זה, השמש הנפלאה נכנסת במלוא קרניה למטבח בבוקר ומסבה לבית אווירה רגועה ונעימה, אך בשעות הערב מסתירה את הטלוויזיה בדיוק בשעה שיש תוכנית מעניינת או קורנת על הפנים בשבת בבוקר במיטה. בדיוק למקרים האלו הומצאו ווילונות ככלל, אלו אשר מספקים פתרונות האפלה אולטימטיבים, איכותיים ובכלל זאת וילונות הזברה.

וילון זברה – יתרונות בולטים

לווילון מסוג זה יתרונות רבים והמשמעותי ביותר הוא האפשרות לבחור את רמת כניסת האור לחדר. כמו כן וילונות זברה מגיעים בשלל דגמים ועיצובים ולכן ניתן להתאים אותם באופן מלא לעיצוב הבית והחדר. לעיתים ניתן גם לשנות ולהוסיף אלמנטים מסוימים בעיצוב, רק יש לקחת בחשבון שהדבר יכול להעלות מעט את מחיר הווילון הסופי.

עוזרים לכם להתאים את הווילון לבית

אנחנו בחברת אשד וילונות אשד מתמחים בתחום הווילונות כבר למעלה מ-70 שנה. התחלנו את הדרך שלנו אי שם בשנות החמישים בתל אביב וכיום אנו מספקים שירות בכל אזור המרכז והשרון כשהמטרה העיקרית שלנו היא שהלקוחות יהיו מרוצים. אנו מבינים את החשיבות של בדיקה מקצועית וייעוץ מותאם אישית ולכן אנו מציעים שירות ייעוץ בבית הלקוח. אצלנו תמצאו מבחר יפה של וילונות מכל הסוגים, העיצובים והסגנונות. להזמנת וילון זברה ולקבלת ייעוץ אישי, צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נשמח לענות על כל שאלה.