וילונות הצללה

וילונות הצללה

השמש מציקה ומסנוורת ? לא בא לכם להתעסק ולהשקיע בהתקנת תריסים? אצלנו תוכלו למצוא את הפתרון הקל והפונקציונלי הנקרא וילון הצללה !

וילונות מודרניים, אשר מגיעים בדוגמאות, בטקסטורות וחומרי גלם שונים, בדיוק לצורך שלכם.

בנוסף לתפקידו העיצובי, משמש להאפלה והצללה ופותר לכם בקלות וביעילות  את בעיית האור, השמש והחום הבוקעים רוב שעות היום מבעד לחלון, ובו זמנית אינו אוטם ומאפשר מאפשר לאוויר צח ומשב רוח נעים להכנס לחדר.

וילונות הצללה כשמם כן הם, תפקידם להצליל ולהאפיל את החדר במידה וברמה זו או אחרת. כל מי אשר רוצה ליצור אווירה ולהחשיך את החדר בשעות מסוימות ביום, יתקין כזה בחדר הרצוי בביתו ו/או בכמה חדרים. כאמור וילון הצללה, או בשמו הנוסף וילון האפלה.

ניתן למצוא וילונות אלו מחומרים שונים, וכך ובהתאם לבד או לחומר אחר ממנו עשוי, תשתנה רמת ההצללה. כמובן שככל שהבד רך ושקוף כך תהיה רמת ההצללה רכה יותר, וככל שהחומר ממנו עשוי קשיח יותר וכהה יותר תקבלו רמת הצללה כבדה יותר.

 

היכן כדאי להתקין וילון הצללה?

באופן כללי בעצם ניתן לראותם בכל מקום אשר אנו רוצים להחשיך, ישנם חדרים או חללים בהם אנו מרגישים את הצורך הרב בווילון כזה – להלן מספר סוגי וילונות הצללה בהתאמה לאיזורים השונים בבית:

 

וילון הצללה למטבח

המטבח – החלל בו בעיקר אנו הנשים מבלות בו לא מעט שעות ביום, חום הסירים והבישולים + חום קרני שמש החודרות יוצרות מצב כמעט בלתי אפשרי ומציק, לכן, אם המטבח שלכם פונה לכיוון השמש, התקנת וילון הצללה תהיה די הכרחית.

 

וילון הצללה לחדר הילדים

דוגמא נוספת היא חדר הילדים, אלה המקיצים בו ברגע שקרניה הראשונות של השמש בשעות הבוקר המוקדמות נכנסות מבעד לחלון, וילון אטום בחדר הילדים אשר יחסום את אותו אור ראשון בבוקר גם הוא די הכרחי, ומאפשר לילדינו לישון שעה שעתיים נוספות  בעיקר בשבתות, בחופשים, אז בעצם למה לא ?!  אני בכלל בעד שינה טובה אשר לדעתי היא חשובה לא פחות מאוכל לגדילה ולבריאות.

ילדים בגיל ההתבגרות – כולנו זוכרים את הימים אשר בילינו בשנתנו עד שעות הצהריים, אמנם היינו כל כך עייפים ונראה ששום דבר לא יפריע לנו, אך מה טוב יותר אם נתקין וילון הצללה בחדרי ילדינו המתבגרים.

 

וילון הצללה לסלון

הסלון – אם הסלון שלכם פונה לכיוון דרום, כנראה שבקיץ אתם לא כל כך נהנים מכך.

אם הסלון שלכם אינו פונה לכיוון השמש ובכל זאת הינכם מבקשים ליצור איזו פרטיות לעצמכם בחדר בו אתם מבלים עם משפחתכם, זוהי סיבה ואלו סיבות להתקין ולבחור וילון הצללה יפה ומתאים גם בסלון.

 

לסיכום

כאמור, לווילונות הצללה אפשרות לשליטה מלאה באור ובפרטיות והם נמכרים במבחר גדול של דוגמאות ועיצובים, ניתן למצוא סוגים שונים: וילון ונציאני אלומיניום, וילון ונציאני עץ, וילון זברה (הקרוי גם סאן סטריפ), וילון גלילה האפלה, וילון גלילה הצללה. עליהם ארחיב ואפרט אחד אחד, בהמשך.

כל שעליכם לעשות הוא לצלצל אלינו, לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר ואת ההתקנה ברמה הגבוהה ביותר.