מתקין וילונות מומלץ

מתקין וילונות מומלץ

כולנו עדים לכך שבעידן האינטרנט, המושג "שירות" נדחק מעט לפינה, ואנו מוצאים עצמינו קונים יותר ויותר מוצרים ברשת, בה ניתן לרכוש ולמצוא כל אשר חפץ ליבנו, גם באתרי הקניות בארץ וגם בחו"ל ישנם אתרי קניות גדולים כגון: "אליאקספרס" – אתר רב מימדים המורכב מחנויות בגדים, מוצרי חשמל, גאג'טים, ובעצם תוכלו למצוא בו הכל. דוגמאות נוספת הינן: אתר "I herb" אתר לתוספי מזון וויטמינים, אתר "אמאזון" גם הוא מכיל בתוכו ומציע לכם אינסוף מוצרים, ויש לציין שגם יגיעו במהירות לסניף הדואר שלכם, והרשימה של אתרי אונליין היא ארוכה.

אך מה בעצם אנו מפספסים כאשר אנו רוכשים מוצרים באינטרנט, פרט לכך שהמחיר כנראה יהיה נמוך יותר ?!

אנו מוותרים על מרכיב ה"שירות" החשוב כל כך לכולנו.

ברור שכאשר אנו מזמינים מוצר בשירות דיגיטלי הקשר בינינו לבין המוכר מתבצע דרך המייל או דרך המזכירה הדיגיטלית, בכך אנו מוותרים על הדיאלוג, ועל הקשר האישי מול המוכר, כמעט ולא ניתן לשאול שאלות, ואפשרות של החזרת המוצר גם היא שנויה במחלוקת או די מסובכת.

אמנם ישנם אשר עדיין אינם מסתדרים עם כך, ובעצם ניתן לומר שהמבוגרים שבינינו בכלל אינם יודעים כיצד לעשות זאת, לכן עדיין רוב רובינו קונים פיזית בחנויות, ומקבלים שירות אנושי.

מתקין וילונות מומלץ – שירות אישי

כאשר אנו מדברים על מוצר אותו אנו מזמינים הביתה ויש צורך להרכיבו ולהתקינו, אנו וודאי נרצה לקבלו מאיש שירות טוב.

שירות הוא חלק בלתי נפרד וחשוב בכל רכישה שאנו מבצעים, גם כשאנו  רוכשים בחנות, ויותר מכך כשאנו מזמינים מוצר אשר אמור ללוות אותנו שנים רבות.

וילון הוא דוגמא טובה לכך שהזמנה אונליין עלולה להיות טעות.

וזאת מהסיבה שבדרך כלל לא תוכלו להתקינם בעצמכם בצורה טובה ואופטימלית, גם מהסיבה שקשה מאוד לבחור בד ללא מגע יד, קשה להבחין בצבע הבד דרך מסך מחשב, ורצוי מאוד שאדם מקצועי יגיע לביתכם לביצוע ההתאמה המדוייקת הן במידות והן בצבע ובסגנון וייתן לכם את העצות הטובות ביותר.

וילונות אנו קונים מאיש מקצוע אשר יערוך איתכם שיחה טלפונית קצרה, יגיע אליכם לייעוץ והתאמה, ייקח מידות מדוייקות, ויחזור אליכם כעבור מספר ימים עם המוצר המושלם אשר ביקשתם לעצמכם.

וילונות אשד – יש עם מי לדבר

שירות מקצועי ואמין הוא הדבר אשר מוביל אותנו לאורך כל השנים, משאיר את לקוחותינו מרוצים נאמנה, ואחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישה של וילונות.

אנו ב"אשד וילונות" נספק לכם את אותו שירות מקצועי, אמין ואדיב משיחת הטלפון הראשונה ועד לסיומו של תהליך ההתקנה לשביעות רצונכם המלאה.