ניקוי וילונות בהרצליה

ניקוי וילונות בהרצליה רעננה ורמ השרון

ניקוי מקצועי וכביסת וילונות בהרצליה, רעננה ורמת השרון

אני בטוחה שהבית שלכם יפה, הרצפה מבריקה, הספות נקיות, השטיח גם הוא נקי,

כל הרהיטים נקיים מאבק, לנקיון הבית אתם דואגים באופן שגרתי, יש לכם פעולות ניקיון קבועות שאתם עושים כל שבוע. מטאטאים, שואבים, מנגבים אבק, מחליפים מצעים, מכבסים ריפודים ועוד.

 

לשירות ניקוי וילונות מקצועי כולל משלוח עד הבית – התקשרו עכשיו

 

או לחצו והשאירו פנייה בטופס

 

ואני שואלת – האם גם אל הווילונות אתם שמים לב? זה שהם חלק דומיננטי ביופיו של הבית זה נכון, אך האם אתם באמת דואגים לנקיונם?

אני מצטערת לומר שאם הווילון שלכם לא כובס כבר מעל שנה, הוא בעצם נחשב מלוכלך,

ואני בטוחה שאם תנסו לגעת בו תרגישו מיד את האבק אשר הצטבר עליו.

וילון לאחר מספר חדשים אינו נעים למגע, והאמת גם לא נעים לראות אותו בעין..

ברור הדבר שכשאנחנו מדברים על וילון העשוי מבד לבן או צבע בהיר אחר, כמו ורוד בהיר, קרם, בז' ועוד.. יתלכלך בקלות רבה יותר, ואף נראה זאת בתכונתו לשנות צבע לכהה, וילון בהיר מתכהה כאשר הוא מתמלא אבק או אפילו מעט אבק, אז אמנם לבן זה יפה אך אנו יודעים שמעבר ליופי יש לצבע לבן חסרון ברור והוא – מתלכלך, ומסיבה זו נחשב פחות פרקטי ודורש ניקיון לעיתים קרובות יותר.

ניקוי וילונות בהרצליה, רעננה ורמת השרון
וילון מבד בצבע כהה יותר, אפור כהה, כחול, שחור, בורדו ועוד, נחשב לפרקטי יותר כאשר אנו מדברים על נקיון, לפחות למראית עין, אך כמובן שכאשר ניגע בו, נרגיש מיד את האבק שהצטבר עליו, כך שהלכלוך הוא אותו לכלוך, רק השאלה היא כמה רואים אותו, וכמה אנחנו יכולים לדחות את ניקיונו. כמובן שסוגיה זו תלויה בכם.

ניקוי וילונות סלון

בואו נסו להזכר, מתי כיבסתם את הוילון בסלון? נסו להזכר מתי כיבסתם את הוילון בחדר הילדים, בחדר השינה ? אם אינכם מצליחים להזכר, כנראה שזה היה מזמן.

אך אל דאגה! אתם אינכם יוצאים דופן ואינכם היחידים וה"גרועים" ביותר, רובינו פוסחים על המטלה הזו, גם מהסיבה שעבודת ההורדה של הוילונות נראית קשה, בדרך כלל איננו יכולים לעשות זאת בעצמינו וזקוקים לעזרה, במיוחד כשמדובר בוילון גדול בסלון. את הוילונות קטנים מבדים קלים הנמצאים בחדרי הילדים, או במטבח, נוכל להוריד ולפרק ביתר קלות, וגם לכבסם במכונת הכביסה הביתית שלנו. אך אם כבר אתם מזמינים בעל מקצוע, למה שלא תיתנו לו את כל הוילונות הבית לכביסה אחת טובה ומריחה!

אז כפי שכבר הבנתם ממה שכתבתי עד כה, אין מנוס מכיבוס וניקוי והגיע הזמן לעשות זאת !

ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר אצל אלה המתמחים בכך.

המתמחים בכך הם אשד וילונות – עסק ותיק מאוד בהנהלתה של גב' מירי גולד, ממנה תקבלו תשובה מקצועית ביותר לכל שאלה אשר תשאלו, ממנה תקבלו מחירים הוגנים, ממנה תקבלו יחס אישי ואדיב.

מירי תגיע אליכם בעצמה, אם הוילונות מסיביים וכבדים היא תגיע עם מי שיפרק את הוילונות בצורה מקצועית ומהירה, יפרקם אותם מהמסילה ויסחבם. מפרק הוילונות מכיר את כל סוגי המסילות והחיבורים, וגם יחזירם וישיבם למקומם לאחר הכביסה.

ניקוי וילונות הוא פעולה הכרחית אשר עלינו לעשות מדי פעם, וטוב שנעשה ונשתמש בבעלי המקצוע הטובים והאדיבים ביותר.

מומלץ – כביסה מהירה, טובה, ריחנית לווילונות שלכם בשירות עד הבית.