וילון חסין אש

וילון חסין אש

מהם וילונות חסיני אש וממה הם עשויים? 

מי צריך וילונות חסינים מפני אש? היכן כדאי לקנותם ? 

שריפה לא עלינו, עלולה לפרוץ בכל סוג מבנה ומשלל רחב של סיבות וגורמים, וילון חסין אש הוא זה אשר יבטיח אתכם ויגן עליכם.

ישנן סיבות שונות אשר גורמות לדליקה או שריפה : קצר חשמלי, טעות אנוש, פגעי טבע, או הנורא מכל באופן מכוון. אז מתי ובאילו מצבים ומקומות צריך להתקין וילון כזה, וממה הוא עשוי ההופך אותו לחסין לאש? 

מהו וילון חסין אש? 

וילון חסין אש הוא וילון גלילה העשוי משילוב של זכוכית, סיבי ברזל, ומצופה בחומר הנקרא פוליאריתן. בתהליך הייצור שלו הוא עובר תהליכים כימיים ולמעשה טובלים אותו בחומרים המעכבים בעירה. בעצם לא קיים חומר לייצור וילונות שחסין לגמרי מאש, אך כשאנו מתקינים כזה המטרה שלנו היא לא מנוע לגמרי כמה שיותר את כניסת האש אל תוך החדר ולספק מענה של עיכוב התפשטותם של להבות האש, ואת זה הוא עושה מצוין. 

איך זה עובד ?

כבר ובו ברגע שישנה התראה על סכנת דליקה במבנה, מופעל למעשה הווילון ומספק ומשמש כתחליף לדלת חסינה לאש. אפשרות נוספת היא להפעילו באופן ידני ברגע הסכנה, ואפשרות נוספת ומשוכללת היא הפעלתו גם בזמן הפסקת חשמל אשר מתרחשת לעיתים קרובות בזמן שריפה. 

מתי יש בו צורך? 

בדרך כלל מי שעושה שימוש בווילונות חסיני אש הם משרדים, מסעדות ואולמות אירועים העובדים בשטחי עבודה גדולים וסגורים. וישנם אשר הביטוח מחייב אותם זאת. עם זאת, מומלץ לכל מי שמחזיק בשטח בנוי גדול להתקין וילון זה על מנת להבטיח מקסימום בטיחות מפני שריפות. מדובר על פתרון בטיחותי האמור לסייע במקרה של שריפה ולעכב את התפשטות האש. הווילון מוסתר ולא רואים אותו כלל אלא אם מתרחש אירוע חירום בו פורצת אש, ואז הוא נפתח ומסייע במהירות וביעילות במניעת התקדמותם של הלהבות אל תוך המבנה. 

וילון חסין אש – לחיים בטוחים יותר

חברת וילונות אשד הוקמה בשנות ה-50 ומאז ועד היום שמה לה למטרה להיות מובילה בתחום הוילונות בארץ ובפרט בתחום וילונות חסינים לאש. עם ניסיון ענק בתחום ועם ידע מעשי והבנה מקצועית ומעמיקה מה צריך כל חדר וכל בניין. 

וילונות אשד מספקים שירות ייעוץ אישי ללקוחותיהם בכל אזור השרון והמרכז. 

אצלנו הלקוח במקום הראשון ואנו מקדישים את כל הניסיון שלנו על מנת לספק את הסחורה הטובה ביותר וליצור את ההתאמה הטובה ביותר עבורך. להזמנת וילונות חסינים לאש לסביבת עבודה בטוחה, ביכולתך ליצור קשר כבר עכשיו ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותך.

מעצבים את הבית מחדש? ראו גם: אריזות קרטון מעוצבות