וילון רומי

וילון רומי

איך בוחרים וילון רומי? מה מאפיין וילונות רומיים?

בחירה נכונה של וילון מחייבת התייחסות להבדלים בין הדגמים השונים. כאשר מביאים בחשבון את המאפיינים השונים של כל וילון, קל יותר להתאים אותו לחלל הפנים. נכון להיום וילון משמש גם בתור פתרון הצללה וגם כאלמנט דקורטיבי. לכן אם רוצים לשלב בין היתרון האסתטי והפונקציונאלי של הווילון, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בהשוואה בין הדגמים הקיימים.שהרי פריט זה הולך להיות חלק מביתנו מספר שנים.

בוילונות אשד יידעו מה מתאים לך

פגישת ייעוץ ללא התחייבות היא כרגע הצעד היחיד המפריד בינך לבין חוות דעת מקצועית על כל סוגי הווילונות. אם למשל חשוב לך לראות מקרוב דגמים שונים של וילונות רומיים, נציגי וילונות אשד יכולים להגיע אליך בהקדם ולתת לך יחס אישי ואדיב מכל הלב.

מאפיינים של וילון רומי

וילון רומי נחשב כיום לפתרון מועדף על בעלי בתים פרטיים והוא מתאים גם לחללי עבודה משותפים, משרדים ועוד. ראשית, מדובר על וילון המיוצר מבד איכותי ומגיע באיכות תפירה גבוהה ובגימור בהתאמה אישית. ובזכות מאפיינים אלו הוא מושך המון תשומת לב ואף עשוי להיות אמצעי להשבחת ערך הנכס. בנוסף, בשלב התכנון ולאחר המדידה ניתן להתקינו כך שיסתיר אלו הם פגמים קלים בקיר וליצור הצללה עדינה ואופטימאלית.

מראה נקי של וילון אלגנטי

הסגנון הרומי המאפיין את הווילונות מבוסס על שימוש במראה נקי. ברוב רובם של הדגמים של וילונות אלה משתמשים בגוון מרכזי אחד, ללא הדפסים ובלי שילובי צבעים. לכן וכפועל יוצא מכך, ניתן ואפשרי מבחינת ההתאמה, לשלב את הווילון גם בחלל הפנים המרכזי של הבית ובסלון – וגם במטבח, בחדרי השינה או בחדרי אורחים. מי שכם אשר כן רוצה וילון "פחות שקט", יוכל למצוא גם דגמים של וילונות עם מוטיבים ודפסים שונים, גם רועשים יותר וצבעוניים וגם עדינים והדפסי פסים ועיטורים דקים.

הווילון הבא שלכם נמצא אצלנו

אשת המקצוע מאחורי וילונות אשד תשמח לתאם מולך פגישת היכרות ללא שום התחייבות מצדך. נגיע אליך לבית או למשרד, נבדוק בדיוק אילו וילונות רומיים ימלאו עבורך את הצרכים בצורה הטובה ביותר, ובהמשך, נתכנן עבורך וילון רומי בתוך מסגרת התקציב אשר הקצבת לעצמך.

נתפור ונבצע את ההתקנה במקצועיות רבה, ולשביעות רצונך המלאה !!

למידע נוסף ראו גם: ניקוי וילון רומי