וילון תריס

וילון תריס

זוכרים את התקופה בה היינו מורידים את המים באסלה בעזרת ידית מסתובבת ? זוכרים גם את התקופה בה בכל בית היו מותקנים תריסים אותם הורדנו והעלנו בעזרת חבל ? זוכרים גם שלא פעם נקרע לנו החוט ומצאנו עצמינו נשארים עם תריס סגור או פתוח עד שהגיע מתקן התריסים והחליף את החוט? שמנו לב או לא, תקופה זו בה ניתן היה למצוא דגם אחד ויחיד של תריסים חלפה ונעלמה ובמקומה תפסה טכנולוגיה מתקדמת תאוצה והכניסה לשוק מוצרים חדישים, וקלים להפעלה ולשימוש.

הרשתות המובילות וכך גם חנויות הוילונות הרבות מציעות כיום שפע של דגמים, עיצובים מיוחדים אשר מחליפים בצורה טובה ויפה יותר את אותם תריסים.

תריסים נחשבים לחלק חשוב ומשמעותי בעיצוב כל בית, וכיום ניתן למצוא מספר דגמים חדשים של וילונות הצללה אשר יספקו וימלאו ללא ספק את הפונקציה של התריס.

 

האם אפשר להתקין וילון תריס במקום תריס?

התשובה היא כן ! ניתן ואפשר להתקין בכל חדר בבית ובכל משרד או עסק וילון תריס, וניתן גם לבחור כזה אשר יתאים הן מבחינת הצבע, הן מבחינת החומר וכמובן לפי מידותיו המדוייקות של החלון.

וילון תריס עשוי כך ומאפשר לווסת את כמות האור הנכנסת לחדר, ויכול להיות עשוי מחמרים כגון : עץ, אלומיניום או פלסטיק.

התקנתו נחשבת פשוטה ומהירה ואין צורך להרכיב מסילות על החלונות.

וילון תריס נחשב מוצר קליל אשר הוא מותקן בחלקו הפנימי של החלון, זאת אומרת בתוך החדר עצמו, והפעלתו גם היא פשוטה ונעשית על ידי משיכת חוט או סיבוב מוט.

 

וילון תריס – יתרונות

עלות – יתרון חשוב בהתקנת וילון תריס הוא כמובן העלות הנמוכה לעומת התקנת תריס. יתרון נוסף הוא הממשק הנוח והקלילות שבהפעלתו.

ויסות האור – את וויסות האור נוכל לעשות בצורה מהירה ומדוייקת כל שנהנה מכמות האור הרצויה באותו יום ואותה שעה.

ניקוי – אחד הדברים החשובים אותם אנו צריכים לקחת בחשבון הוא שמירה על המוצר על ידי נקיונו, לכן שלא כמו פעולת הניקוי של התריסים המסיביים של פעם אותם לא ניתן כמעט להוציא, וילון תריס הוא קל לניקוי וניתן להורידו מהחלון, לשטפו ולהחזירו למקום.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ בבחירת הדגם המתאים לכם ולקבלת הצעת מחיר הוגנת לוילון תריס אשר ישדרג לכם את החיים פלאים.