תפקידיו השונים של הוילון

תפקידי הוילון

אחד התפקידים הפונקציונליים והחשובים של וילון, מלבד היותו פריט דקורטיבי הנותן הרגשת חום ונשמה לחדר, הוא ליצור הרגשת פרטיות.

וילנות מותקנים בחדרי הבית השונים, בחדרי השינה, בסלון, ואף במטבח. ויוכלו להעניק לכם את הפרטיות לה אתם זקוקים בעיקר בחדרי שינה האינטימיים, כך שמה שמתרחש בתוך החדר לא ידלוף לאף עין מציצה.

לכן אם מטרתכם העיקרית היא למנוע חדירה לפרטיותכם ולשמור על פרטיותכם, תצטרכו לוותר על וילון מבד תחרה, מלמלה או בד שקוף  או בהיר ולבחור אחד כהה ואטום במידת הצורך, אפשרות אחרת היא להתקין תריסים אלקטרוניים וחלונות אטומים במקום וילונות.

 

איך בוחרים וילון מתאים

כמו בכל תחום, גם בתחום הוילונות אנו עדים לאופנות משתנות, והמבחר המוצע בשוק הוא גדול ונע ממחירים שונים תלוי בסוג הבד או החומר ממנו מיוצרים.

אין זה חדש שהשוק כיום רווי בסוגי בדים, הדפסים, צבעים וחומרים מהם נתפרים וילונות. וילונות רומיים, ונציאניים, עשויים ונתפרים צלונים, וילונות גלילה, וילונות עץ, וילונות אלומיניום, וילונות קלאסיים, מודרניים ועוד.

 

וילונות בהרצליה

מחפשים וילון לבית או למשרד? למה כדאי למצוא מתקין וילונות/חנות וילונות קרובה ?!

אין צורך לחפש רחוק מדי, וכדאי למצוא חנות וילונות קרובה ונגישה, אנחנו נמצאים ממש על ידכם, כאן בהרצליה.

הסיבה הראשונה לכך שכדאי לכם למצוא מתקין וילונות קרוב לביתכם, היא כמובן המחיר, אותו אנחנו בדרך כלל לוקחים כפרמטר חשוב. מתקין אשר יגיע אליכם מרחוק יוסיף לתמחור את זמן ההגעה ואת הוצאות הדלק עליהם אין צורך שתשלמו כאשר ממש מתחת לאפכם ישנו עסק מעולה לוילונות.

איש וילונות אם הינו מקצועי דיו, יגיע אליכם מספר פעמים, לכמה שלבי עבודה, פעם ראשונה לראות את הבית ולתת ייעוץ, אם אתם ברורים לעצמכם ויודעים מה אתם רוצים הוא ייקח במעמד הייעוץ גם את המידות של החלון, אם טרם התגבשתם ואתם זקוקים לזמן מחשבה והתגבשות נוסף, יגיע שוב בעל המקצוע על מנת לקחת מידות, לאחר התפירה יגיע עם המוצר המוגמר לשלב ההתקנה.

אם חס וחלילה אינכם שבעי רצון, (מה שאינו קורה אצלינו ב"וילונות אשד"), יגיע שוב איש הוילונות על מנת לסדר ולתקן את הלוקה בחסר לשביעות רצונכם המלאה.

למעשה כל מה שתצטרכו זה איש וילונות מקצועי ואמין אשר תוכלו לסמוך על המלצותיו שתהיינה ישרות ולטובתכם המלאה, וכמובן על עבודתו. כי הרי מרוב בדים וסוגים אנו עלולים להסתבך ולהתבלבל, ולקבל תחושה שאולי לא ראינו הכל וישנם אפשרויות נוספות וטובות יותר עבורינו אותם אנו עלולים לפספס.

ככל שתוכלו להגדיר לאיש המקצוע את מה שחשוב לכם ביותר, וככל שתתנו לו אינפורמציה רבה ומפורטת ככל האפשר, הוא יוכל להוביל אתכם להחלטה נכונה ונבונה.